LIA starptautiskajā iepakojuma izstādē FachPack

Latvijas Iepakojuma asociācija, pārstāvot nacionālo iepakojuma nozari, piedalīsies starptautiskajā iepakojuma izstādē FachPack Eiropas iepakojuma institūciju konsorcija  (EPIC) stendā, kas sniegs ieskatu par Latvijas iepakojuma nozares aktualitātēm. Lielākā Eiropas iepakojuma, tehnoloģiju un loģistikas izstāde notiks no  28.- 30. septembrim,  Ninbergā, Vācijā. Tā ir izstāde, kurā demonstrē jaunākos iepakojuma materiālus / tendences / inovācijas, kuru papildina dažādas programmas jaunu iespēju un risinājumu iegūšanai. Izstādes jaunais moto “Mēs radām nākotni” raksturo FachPack kā modernu un dinamisku un atspoguļo tās inovatīvo garu.

Izstādes laikā notiks arī dažādi ar iepakojuma nozari saistīti pasākumi. Tādi kā PackBox forums, kas koncentrēsies uz iepakojumu, druku un apdari, TechBox forums, kas galvenokārt skars iepakojuma tehnoloģijas un loģistikas jautājumus, kā arī InnovationBox forums, kurā izstādes dalībnieki  iepazīstinās ar inovatīviem risinājumiem, dažādu iekārtu speciālie demonstrējumi u.c.

Latvijas Iepakojuma asociācijas stends atradīsies Pavilion of Associations – 6. hallē 327. stendā. No Latvijas izstādē FachPack piedalās vēl vairāki iepakojuma nozares uzņēmumi tādi kā AS Tehnoinform, SIA Kronus u.c. Plašāk par izstādi šeit.