Iepakojuma ekspertu apmācības kursi

SIA “LATVIJAS IEPAKOJUMA SERTIFIKĀCIJAS CENTRS” aicina pieteikties iepakojuma ekspertu apmācībām.

Apmācību norise: 2017.gada 5., 6., 12. un 13. oktobris (22 akadēmiskās stundas, 4 dienas)

Apmācību programmā:

  • Likumdošanas pārskats par iepakojumu, vienreiz lietojamiem galda traukiem un dabas resursu nodokli.
  • Iepakojuma veidi un funkcijas. Iepakojuma un vienreiz lietojamo galda trauku materiālu veidi un marķējums.
  • Tiešā un netiešā iepakojuma un vienreiz lietojamo galda trauku materiāla veida un svara noteikšanas metodes.
  • LISC netiešā iepakojuma un vienreiz lietojamo galda trauku materiāla veida un svara noteikšanas metode.
  • Aprēķinu uzdevumi iepakojuma un vienreiz lietojamo galda trauku materiāla veida un svara noteikšanai, izmantojot LISC iepakojuma ekspertu rokasgrāmatu.
  • LISC eksperta kvalifikācijas eksāmens.

Lektori: Andris Osipovs, Latvijas Iepakojuma sertifikācijas centra (LISC) Uzskaites un sertificēšanas nodaļas vadītājs; Iveta Krauja, Latvijas Iepakojuma asociācijas valdes priekšsēdētāja; Sandra Dzelzs, LISC Inspicēšanas audita nodaļas vadītāja; Krists Vistiņš, LISC eksperts.

Ar LISC un praktiskās pieredzes bagātu iepakojuma ekspertu izstrādāto uzdevumu piemēru palīdzību, kursa dalībnieki apgūst zināšanas iepakojuma un vienreiz lietojamo trauku materiālu svara noteikšanā atbilstoši centra izstrādātajām tiešajai un netiešajai metodei. Iepakojuma eksperta kvalifikācija noderēs grāmatvežiem, loģistikas speciālistiem, muitas brokeriem un noliktavu darbiniekiem uzņēmumos, kuri nodarbojas ar visdažādāko preču ievešanu,  izplatīšanu un izvešanu no Latvijas.

Pēc sekmīgi nokārtota eksāmena kursa klausītāji saņem LISC eksperta apliecību un individuālo zīmogu, kā arī iegūst tiesības aizpildīt LISC atzinumus par iepakojuma vai vienreiz lietojamo trauku materiāla veidu un svaru un izsniegt saviem klientiem iepakojuma kā DRN objekta uzskaites pamatošanai. Papildus kursa mācību materiāliem dalībnieki saņem arī eksperta rokasgrāmatu.

Mācību ilgums: 22 akad. stundas (4 dienas).

Dalības maksa EUR 400,- (+PVN). Piesakoties līdz 20.septembrim, saņemsiet 10% atlaidi! Papildus informācija un pieteikšanās pa tālr. 67290001 vai e-pastu: info@lisc.lv.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *