Iepakojuma eksperta apmācības kursi

Latvijas Iepakojuma sertifikācijas centrs (LISC) aicina uz 

Iepakojuma eksperta apmācības kursiem 2016. gada 6., 7., 13. un 14. oktobrī (4 dienas).

KURSU programmā:

  • Likumdošanas pārskats par iepakojumu, vienreiz lietojamiem galda traukiem un dabas resursu nodokli.
  • Iepakojuma identificēšanas un uzskaites paņēmieni uzņēmumā.
  • Iepakojuma veidi un funkcijas. Iepakojuma un vienreiz lietojamo galda trauku materiālu veidi un marķējums.
  • Tiešā un netiešā iepakojuma un vienreiz lietojamo galda trauku materiāla veida un svara noteikšanas metodes.
  • Aprēķinu uzdevumi iepakojuma un vienreiz lietojamo galda trauku materiāla veida un svara noteikšanai, izmantojot LISC iepakojuma ekspertu rokasgrāmatu.
  • LISC eksperta kvalifikācijas eksāmens.

Lektori: Andris Osipovs, LISC centra Uzskaites nodaļas vadītājs; Iveta Krauja, Latvijas Iepakojuma asociācijas valdes priekšsēdētāja; Sandra Dzelzs, LISC Inspicēšanas audita nodaļas vadītāja; Krists Vistiņš, LISC eksperts

Ar LISC un praktiskās pieredzes bagātu iepakojuma ekspertu izstrādāto uzdevumu piemēru palīdzību, kursa dalībnieki apgūst zināšanas iepakojuma un vienreiz lietojamo trauku materiālu svara noteikšanā atbilstoši centra izstrādātajām tiešajai un netiešajai metodei.

Iepakojuma eksperta kvalifikācija noderēs grāmatvežiem, loģistikas speciālistiem, muitas brokeriem un noliktavu darbiniekiem uzņēmumos, kuri nodarbojas ar visdažādāko preču ievešanu,  izplatīšanu un izvešanu no Latvijas.

Pēc sekmīgi nokārtota eksāmena kursa klausītāji saņem LISC eksperta apliecību un individuālo zīmogu, kā arī iegūst tiesības aizpildīt Latvijas Iepakojuma sertifikācijas centra atzinumus par iepakojuma vai vienreiz lietojamo trauku materiāla veidu un svaru un izsniegt tos saviem klientiem iepakojuma kā dabas resursu nodokļa objekta uzskaites pamatošanai. Papildus kursa mācību materiāliem dalībnieki saņem arī eksperta rokasgrāmatu. Mācību ilgums: 22 akadēmiskās stundas (4 dienas). Dalības maksa EUR 400,- (+ PVN). Papildus informācija un pieteikšanās pa tālr. 67290001 vai e-pastu: info@lisc.lv

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *