IMMER Digital saņēmis augstāko sertifikāta BRC/IOP līmeni

Fleksiblā iepakojuma uzņēmums IMMER Digital ikgadējā BRC/IOP sertifikācijā atkārtoti saņēmis augstāko             līmeni AA. Tas apliecina ražošanas kvalitātes atbilstību stingri regulētajiem pārtikas kvalitātes vadības standartiem pasaulē. Līdz ar to ražotne garantē iepakojuma kvalitāti un drošību saskarsmē ar pārtiku, kā arī atbilstību visām normatīvajām prasībām.

2017. gada oktobrī starptautiska audita firma TÜV NORD CERT veica uzņēmuma integrētās vadības sistēmas, ražošanas procesu, produktu drošības un kvalitātes revīziju. Auditori īpaši atzinīgi novērtēja personāla augsto kvalifikāciju, kā arī uzņēmuma atbildību par kvalitātes vadības sistēmas īstenošanu. Rezultātā ražotnei IMMER Digital piešķirts starptautisks mazumtirdzniecības uzņēmumu asociācijas British Retail Consortium (BRC) pārtikas drošības standarta sertifikāta AA līmenis. BRC Global Standards kopš 1998. gada ir vadošā drošības un kvalitātes programma pasaulē, kurā ietilpst jaunākās pārtikas nekaitīguma nodrošināšanas pieejas un metodoloģijas. BRC sertifikāts paver uzņēmumam plašas eksporta iespējas vairāk kā 100 pasaules valstīs, kuru mazumtirdzniecības ķēdes atzīst šo kvalitātes standartu. Patlaban IMMER Digital eksportē produkciju uz Igauniju, Lietuvu, Lielbritāniju, Franciju, Alžīriju, Izraēlu, ASV un NVS valstīm.

IMMER Digital ir fleksiblā iepakojumu un etiķešu digitālās drukas ražotne, kas aprīkota ar jaunākajām tehnoloģijām, un ir vienīgā šāda rūpnīca Ziemeļeiropā. Uzņēmums ir Latvijas Iepakojuma asociācijas un Eiropas Elastīgā iepakojuma asociācijas biedrs, kā arī ANO starptautiskās  iniciatīvas SAVE FOOD atbalstītājs. Ražotne strādā saskaņā ar kvalitātes pārvaldības ISO 9001 sertifikātu, pārtikas drošības un kvalitātes BRC un ABI standartiem. Uzņēmums ietilpst starptautiskā grupā IMMER Group, kas ir viens no vadošajiem iepakojuma materiālu un etiķešu ražotājiem pasaulē. IMMER Group uzņēmumi nodrošina pilnu dažādu tehnoloģiju fleksiblā iepakojuma ražošanas ciklu, ražošanas procesos izmantojot jaunākos zinātnes un tehnoloģiju sasniegumus.