IMMER Group prezentē unikālu iepakojuma materiālu

Fleksiblā iepakojuma ražotājs IMMER Group starptautiskajā pārtikas un iepakojuma izstādē Riga Food prezentēja inovatīvu, pilnībā pārstrādājamu fleksiblo iepakojuma materiālu, kas izgatavots no polimēra. Jaunais materiāls atbilst mūsdienu iepakojuma funkcionālajām prasībām un ir pilnībā drošs dažādu pārtikas produktu iesaiņošanai. 

 “Mūsu speciālisti ir radījuši fleksiblo iepakojuma materiālu, kas atbilst klientu daudzveidīgajām prasībām. Tas ir augstvērtīgs, videi draudzīgs un pilnībā drošs saskarei ar pārtiku. Ilggadējā IMMER Group pieredze un izpratne par nozares attīstību apvienojumā ar jaunāko iepakojuma ražošanas tehnoloģiju iespējām ļauj piedāvāt saviem klientiem unikālus un radošus risinājumus produkta iepakojumam,” stāsta starptautiskās uzņēmumu grupas IMMER Group prezidente Irina Mirošņik.

Lai nodrošinātu iepakojumam optimālas funkcionālas īpašības – barjeraizsardzību, hermētiskumu, mehānisko izturību, – tā ražošanā izmantots neausts polimēru materiāls, kas laminēts ar dažādām polimērplēvēm. To var izmantot dažādu pārtikas preču, piemēram, saldējuma, siera, kafijas, tējas, konditorejas izstrādājumu, riekstu, žāvētu augļu, bakalejas un citu preču iepakošanai.

 

Materiāla dekoratīvās īpašības apvieno oriģinālu taktilo efektu un reljefa struktūru – tas ir mīksts, elastīgs un patīkams taustei. Jauno materiālu var apdrukāt dažādās drukas tehnoloģijās – gan fleksogrāfijas, gan digitālajā drukā, tā operatīvi realizējot radošus dizaina risinājumus.

Atšķirībā no kombinētajiem materiāliem, kuros izmantoto papīru un plēvi, jaunais materiāls ir videi draudzīgs un pilnībā atbilst ES prasībām – to iespējams pārstrādāt, turklāt tā ražošanai nepieciešams mazāk resursu.

“Jaunais iepakojums palīdz izcelt produkta unikalitāti un atpazīstamību veikalu plauktos, tādējādi veicinot pārdošanas apjomus. Ražotājam jaunais iepakojums ļauj pozicionēt produktu kā videi draudzīgu, drošu un labvēlīgu patērētājam,” uzsver IMMER Digital pārdošanas vadītājs Ivars Sudmalis.

Darbs pie jaunā materiāla izstrādes veikts uzņēmuma IMMER Group izpētes centra laboratorijā. Speciālisti, strādājot pie materiāla funkcionālajām īpašībām, ņēma vērā fiziskāli-mehānisko un blīvējuma izturību, noturību pret slāņošanos, berzes koeficientu, kā arī noturību pret tvaiku un skābekli. Tādējādi materiālam ir piešķirtas īpašības, kas svarīgas produktu drošībai un kvalitātei, kā arī tehnoloģiskās izmantošanas iespējas uz dažādām iepakošanas iekārtām.

Saskaņā ar pasūtītāja specifikāciju materiāla ražošanu un apdruku fleksogrāfijas tehnoloģijā veiks rūpnīcā IMMER Ukrplastic, savukārt digitālo druku – ražotnē IMMER Digital Ventspilī.

IMMER Group ir starptautiska uzņēmumu grupa, kurā ietilpst ražotnes IMMER Digital un IMMER Ukrplastic, kā arī IMMER Design Studio. IMMER Group ir viens no vadošajiem iepakojuma plēvju, materiālu un etiķešu ražotājiem pasaulē. Uzņēmumu grupas ietvaros tiek nodrošināts pilns dažādu tehnoloģiju fleksiblā iepakojuma ražošanas cikls. Vairāk informācijas : www.immer.group